Hizmetlerimiz

Plise Hizmetlerimizi İnleceyiniz

Düz Plise
Kumaşı tek taraflı katlama modeliyle elde edilen plise çeşitimizdir.Plise üst ölçüsü 3mm den başlar ve istenildiği kadar genişletilebilir. Genellikle en fazla büyük ölçü üst katlama 4,5 cm, iç katlama 2,5 cm istenmektedir. En küçük plise ölçümüz ise 3mm üst katlama , 3mm iç katlamadır.

  • Düz Plise
Dik Plise
En küçük ölçüsü 2mm den başlayarak 1,5 cm e kadar derinliğe çıkan plise modellerimizdir. 

Müşterimizin istediğine bağlı özel plise tasarımları için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

  • Dik Plise
Beymen Plise
Kumuşı bir ters katlayıp , ardından bir düz katlama, yani kumaşı her iki tarafa katlama işlemine diyoruz. Müşterilerin istediği doğrultuda katlama modelleri sayısı arttırılabilir veya azaltılabilir. İki düz iki ters katlamaya beymen veya kanun plise , 1 düz 1 ters katlamaya plikaşe diyoruz.

Müşterimizin istediğine bağlı özel plise tasarımları için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

  • Beymen Plise
Büzgü Plise
3 silinidirin etrafından 250 tane özel telin silindirden geçen ürünü ( kumaş, deri vb )  büzdürmesiyle çıkan modelimizdir. 

  • Büzgü Plise
Soley Plise
Bu çeşit plise ise yarım daire şeklinde erkekli ve dişili özel kalıplarda yapılır. Genelde eteklerde kullanılan plise modelimizin derinliği 4 mm`den başlayarak etek ucuna doğru istenilen ölçü derinliğince arttırılır genelde 40 mm derinlikle biter.   soğuk pres hindistan cevizi yağıMüşterimizin istediğine bağlı özel plise tasarımları için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

  • Soley Plise